V čem je naše ordinace výjimečná?
  1. Lékařský tým s nadstandardním vzděláním v oboru gynekologie a porodnictví - nástavbové specializační atestace, mezinárodní certifikace, soudní znalectví
  2. Okamžitá návaznost na vyhlášené klinické pracoviště (operace, porodní péče)
  3. Luxusně zrekonstruovaná ordinace v centru Prahy v rámci renomované kliniky estetické chirurgie
  4. Veškerá komunikace elektronicky - E-recepty, výsledky, UZ fotografie, objednávání
  5. Absolutní flexibilita a osobní přístup ke každé klientce

Kompletní preventivní a léčebná péče v gynekologii a porodnictví...

Objednat on-line

> Cvičení pro těhotné a děti

Milé nastávající maminky, 

radi bychom Vám nabídli možnost rozšíření našich nabídek o komplexní předporodní a poporodní péči, která je důležitou součastí přípravy na příchod Vašeho dítěte na svět. V rámci našich dlouholetých zkušeností víme, jak důležitá je pro rodiče příprava na toto krásné, ale zároveň i psychicky i fyzicky náročné období. Z praxe máme nejlepší zkušenosti s Maternity care, odkud se nám ženy vrací vždy spokojené a kde víme, že celý komplex péče je na nejvyšší profesionální úrovni. 

Cílem těhotenského cvičení je předcházet nežádoucím změnám, ke kterým během těhotenství může dojít. Pravidelné cvičení vede ke zlepšení kondice v průběhu těhotenství, což samozřejmě přispívá i k snadnějšímu zvládnutí samotného porodu. Ideální je začít cvičit po I. trimestru (po 12. týdnu těhotenství) a pokračovat až do porodu.

Navíc cvičení pro těhotné bývá zpestřeno různými pomůckami, jako např. činkami, gumičkami, overbally, ale především gymnastickými míči, které právě při samotném porodu hrají důležitou roli. Nedílnou součástí cvičení v těhotenství je relaxace, nácvik správného dýchání při porodu, ukázky úlevových poloh a také nácvik správného a efektivního tlačení a používání pánevního dna a břišního lisu.

 

http://maternity-care.cz/index.php

http://maternity-care.cz/index.php?clanek=75

https://www.facebook.com/maternity.care1

Cvičení s dětmiCvičení s těhotnými

Ordinační hodiny

Pondělí15:00 - 19:00MUDr. Heřman
Úterý15:00 - 19:00MUDr. Hašlík
Středa16:00 - 20:00MUDr. Kubešová / MUDr. Faridová
Čtvrtek15:00 - 19:00MUDr. Hanulíková

Facebook

Twitter